Meditatie In Beweging Annie
Tijdens MEDITATIE IN BEWEGING gaan we in de verstilling, terwijl we de beweging laten ontstaan vanuit onszelf en de muziek. We geven aandacht aan onze energiecentra en stellen ons van daaruit open voor de beweging van binnenuit.
Jij bent de dans en voelt wat de energie je brengt. Verwacht geen dansavond en zeker geen les, wel een kans om een andere vorm van mediteren te ontdekken, en je energie te voelen stromen. Zo is elke sessie van Meditatie in Beweging een manier om jezelf te HELEN.
Je hebt geen enkele ervaring nodig binnen dans of mediteren, enkel nieuwsgierigheid. Maak je geen zorgen over je eigen beweeglijkheid, iedereen is welkom.
Ben jij klaar om te ontdekken wat het jou zou brengen om stil te staan bij Al Wat Is terwijl je in beweging blijft?
Er zijn in deze de vaste groep 2 plaatsjes vrij gekomen.
Deelnemen kan enkel voor de hele reeks, met uitzondering van de proefles.
Begeleiding: Annie Wyffels
Info en inschrijven: annie@telesforos.be
Praktisch
De data zijn:
• 10 september 2026
Als je nog niet eerder deelnam, kan dit gelden als ‘proefles’
• 15 oktober
• 19 november
• 17 december
• 21 januari 2027
• 18 februari
• 18 maart
• 15 april
• 13 mei
• 17 juni
Telkens op donderdag van 19.30 tot 21.30u.
